Tablica ogłoszeń Listopad 2018

Podziekowania2018

Uwaga uczniowie klasy IVTA, IVTC, IVTD

Dniia 26 -tego listopada o godzinie 13.00 odbędzie się próbny egzamin  z kwalifikacji  M.44.

Egzamin odbędzie się w sali 32.

Dniia 28 -tego listopada o godzinie 8.00 odbędzie się próbny egzamin  z kwalifikacji  M.42.

Egzamin odbędzie się w Świetlicy szkolnej i w sali 30

Świetlica klasa IVTC
sala 30 klasa IVTD

Prosimy uczniów o wcześniejsze przybycie.

Powodzenia:)

Marzena Borowska

Dorota Rezewuska Salamon

Konkurs „Poznaj swoje prawa w pracy”pip logo

Dnia 20 listopada odbędzie się szkolny etap Konkursu
z zakresu PRAWA PRACY „Poznaj swoje prawa w pracy”.
Ze względów organizacyjnych konkurs odbywa się wg harmonogramu:

• 3 lekcja klasa 2 TC
  • 4 lekcja klasa 2 TA i 2 TD

Miejsce: sala konferencyjna na Warsztatach

Beata Bojda

Uwaga w sobotę do szkoły

Uwaga ważna informacja.

17 listopada 2018 sobota odrabiamy dzień 2 listopada 2018 piątek.

RAZEM POMÓŻMY BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM

logo schronisko

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

Informujemy, że jak co roku odbywa się w naszej szkole akcja pomocy dla zwierząt z Wrocławskiego Schroniska.

Zbieramy:

• Karmę dobrej jakości
  • Koce
  • Ręczniki

Prosimy o przynoszenie rzeczy do P. Pedagog.
Liczymy bardzo na Waszą pomoc :)

Show Car w samochodówce

W dniach 6.11.2018-9.11.2018 gościliśmy na terenie warsztatów szkolnych ZS nr 2 niezwykły samochód szkoleniowo-prezentacyjny Show Car. To potężny ciągnik siodłowy Freightliner Coronado ze specjalistyczną naczepą. Hydraulicznie rozsuwane boki auta sprawiają, że po ich rozstawieniu powstaje komfortowa sala szkoleniowa. Znalazło się w niej miejsce na ekrany do prezentacji, a nawet na ekspozycję narzędzi i mniejszych urządzeń wykorzystywanych do codziennych prac w warsztatach motoryzacyjnych. W kosmicznym laboratorium odbyły się zajęcia dla branży motoryzacyjnej, zorganizowane przez firmę Inter Cars. Wzięli w nich udział uczniowie Technikum, Szkoły Branżowej I stopnia, a także nasi nauczyciele.

Tematyka szkoleń:

Show car

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI 2018

podajdalej

Oddaj krew KREWNIAKU

UWAGA!!!
  29 LISTOPADA W ŚWIETLICY SZKOLNEJ ODBĘDZIE SIĘ KOLEJNA AKCJA
ODDAWANIA KRWI.

OSOBY CHĘTNE PROSZONE SĄ O KONTAKT

PEDAGOG

WAŻNE DECYZJE – WYBÓR SZKOŁY

Ankieta ma na celu poznanie czynników wpływających na podejmowanie decyzji przez uczniów/absolwentów szkół ponadgimnazjalnych przy wyborze szkoły/dalszej ścieżki edukacyjnej.