Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

UWAGA!

Dnia 18.10.2019r. odbędą się eliminacje

OLIMPIADY WIEDZY TECHNICZNEJ.

Zainteresowanych uczniów prosimy o zgłaszanie swojego udziału w terminie do 10.10.2019 r.

G. Stachurska

D. Rzewuska- Salamon

Szkolne eliminacje do XXIV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

stra
W dniu 24.10.2019r o godzinie 13:20 w sali nr 29 odbędą się eliminacje szkolne do XXIV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.

Zgłoszenia do dnia 18.10.2019r u Pana Mariusza Stramskiego.

Zakres materiału obowiązującego podczas konkursu:

• przepisy ruchu drogowego kat.B i AM
  • historia polskiej motoryzacji.