Strona w trakcie zmian. http://stara.zs2.wroclaw.pl/ -dawna wersja.
 

WROCŁAWSKA SAMOCHODÓWKA

Zespół Szkół nr 2

Technikum nr 2
 im. I Korpusu Pancernego Wojska Polskiego

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2
ul. Borowska 105

50-551 Wrocław

Sekretariat dyrektora:

+48 71 798-68-95
fax. +48 71 798-43-95
sekretariat.zs02@wroclawskaedukacja.pl

warsztaty@zs2.wroclaw.pl

Podstawowa Stacja Kontroli
Pojazdów DW/001/P

Stacja czynna:
pn-pt w godzinach 7:00-19:00

w weekend 08:00-14:00

tel. 71 336 25 14

tel. 71 798 68 95 wew 152

skpMOŻLIWA PŁATNOŚĆ KARTĄ 
więcej

 

Harmonogram konsultacji w roku szkolnym 2019/2020

Nazwisko i imię

nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

od … - do ...

Adryjanek Andrzej

poniedziałek

13.00 – 14.00

Antosz Emilia

poniedziałek

10.45.- 11.30.

Baranowska Monika

poniedziałek

17.00 – 18.00

Bielecki Krzysztof

poniedziałek

7:10- 7:55

Błasiński Bartosz

czwartek

10:00 - 10:30

Błądek Wojciech

wtorek

10:00-10:30

Bojda Beata

piątek

11.40 - 12.25

Borowska Marzenna

wtorek

12.30-13.15

Byckowska Sylwia

środa

8.50-9.35

Dąbrowska Danuta  

środa

8.50 - 9.35

Domagała Jan

środa

9.40.- 10.25.

Domagała Magdalena

czwartek

10.45.- 11.30.

Doraczyński Krzysztof

środa

14:05- 14:50

Dumański Krzysztof

poniedziałek

12:15 - 13:00

Dziura Kamil

czwartek

10:25 - 11:10

Dudek Grzegorz

wtorek

12:30 - 13:00

Górka Łukasz

czwartek

12:30-13:30

Gierz Mariusz

czwartek

8.00 - 8.45

Hamberg Małgorzata

poniedziałek

15.50-16.25

Jaroszczuk Ewa

wtorek

13.00 – 14.00

Kaczmarek Sylwia

czwartek

15.00 - 15.45

Karch Beata

środa

14.05 - 14.50

Karkosz Andrzej

czwartek

13.30-14.30

Kaszowski Leszek

środa

13.30-14.30

Kędzierska Dorota

czwartek

14.10 – 15.10

Kihan-Stanson Małgorzata

czwartek

11.40-13.15

Klaczkowska Teresa

poniedziałek

8.50-9.35

Kłęk Jarosław

piątek

12:30 - 13:30

Kocięcki Artur            

poniedziałek

14.10-15.10

Koć-Wachowiak Ewa

środa

11.40 - 12.25

Kołodziej Marcin

piątek

11:40 - 12:45

Kotowicz Stanisław

piątek

11:40-12:25

Kowalski Arkadiusz

poniedziałek

15.00-15.45

Kozyra Grzegorz

wtorek

11.45-12.30

Królikowska Anna

środa

15.45 - 16.30

Krupiński Andrzej

wtorek

11:40-12:25

Kudźma Arkadiusz

środa

10:45-11:30

Kurcewicz Wojciech

czwartek

15:50-16:35

Kuryło Mariusz

poniedziałek

12:30-13:15

Kuś Roman

poniedziałek

12:30-13:15

Kwiatkowski Ryszard

czwartek

11:40-12:25

Laszczak Mariusz

piątek

11:40-12:25

Maksymowicz Tomasz

poniedziałek

10:45-11:30

Matuszczyk Robert

środa

13.00 - 13.45

Michalik Krzysztof

czwartek

11:40-12:25

Moczulski Andrzej

czwartek

11:40-12:25

Nieckarz Piotr

wtorek

9:50   -10.30

Orsaczek Krzysztof

środa

11:40-12:25

Pacion Marek

czwartek

11:40-12:25

Podemski Piotr

piątek

11:40-12:25

Potocki Waldemar

poniedziałek

12:30-13:15

Piętkowski Bogusław

czwartek

11:40-12:25

Pióro Mirosław

poniedziałek

12:30-13:15

Ramut Marian

czwartek

11:40-12:25

Ruziewicz Zbigniew

środa

10:45-11:30

Rzewuska-Salamon Dorota

poniedziałek

10.25-11.10

Sady Dominik

piątek

13.20-14.05

Sikora Monika

poniedziałek

9.40-10.25

Służewski Jurand

czwartek

17:35-18:20

Sofińska Anna

czwartek

11.30-12 30

Stachowiak-Doruch Anna

poniedziałek

8.50-9.35

Stachurska Grażyna

środa

8.50- 9.35

Stramski Mariusz

piątek

14:10-14:55

Szadura Magdalena

środa

8:50 - 9:35

Szaton Henryk

wtorek

8:50- 9:35

Szuszkiewicz Ewa

środa

12.30 - 13.15

Szwaczkiewicz Tomasz

poniedziałek

16:45-17:30

Szygulska Anna

poniedziałek

10:45-11:30

Śnieżyński Przemysław

piątek

12:30-13;15

Tarnawski Stanisław

wtorek

12:30 -13:15

Tomaszczyk Jerzy

poniedziałek

11.40-12.45

Trzeciak Wiesław

poniedziałek

12:30-13:15

Wanecka Sławomira

czwartek

10.45-11.30

Wiśniewska Anna

czwartek

11:40-12:25

Wołk Lidia

wtorek

18.30-19.15

Wnęk Sławomir

czwartek

9.40-10.25

Wojtynek Zygmunt

środa

10:45-11:30

Zakrzewska Ewa  

wtorek

12.30-13.15