Strona w trakcie zmian. http://stara.zs2.wroclaw.pl/ -dawna wersja.

WROCŁAWSKA SAMOCHODÓWKA

Zespół Szkół nr 2

Technikum nr 2
 im. I Korpusu Pancernego Wojska Polskiego

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2
ul. Borowska 105

50-551 Wrocław

Sekretariat dyrektora:

+48 71 798-68-95
fax. +48 71 798-43-95
sekretariat.zs02@wroclawskaedukacja.pl

warsztaty@zs2.wroclaw.pl

  • ban1.jpg
  • ban2.jpg
  • ban3.jpg
  • ban4.jpg
  • ban5.jpg
800x800 ulotki

AQS Poland sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zatrudni osoby do pracy na automatach tokarskich.
Nie wymagamy doświadczenia. Wystarczy znajomość rysunku technicznego oraz checi pracy w systemie trzyzmianowym.
Dopuszczalna jest praca min. 3 dni w tygodniu na stałe lub w okresie wakacyjnym.
Niepowtarzalna okazja zdobycia doświadczenia jako Operator Automatów Tokarskich.
Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe.
Miejsce pracy - Siechnice
Zapewniamy bezpłatny dojazd.
Osoby zainteresowane ofertą proszę o kontakt pod numerem 519875140

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A.

Poszukujemy kandydatów z wykształceniem technicznym, którzy chcą zdobyć doświadczenie do pracy na stanowisku:

Technik Serwisu / Utrzymanie Ruchu

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK OCHRONY

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie- obiekt logistyczny

Zakres zadań:

  • ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem,
  • kontrola oraz ewidencja osób i pojazdów,
  • monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu,
  • sumienna realizacja obowiązków służbowych.

Wymagania:

  • niekaralność,
  • zdecydowanie,
  • sumienność,
  • dyspozycyjność,
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

 Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • możliwość wypracowania godzin nadliczbowych,
  • premia za brak nieplanowanych absencji,
  • ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),
  • świadczenia z ZFŚS (pożyczki, zapomogi, dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci pracowników),
  • dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych,
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego,
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Informacje o ofercie pracy dostępne pod numerem 690-101-257 lub 691-475-951.

Link do formularza rekrutacyjnego

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412).

Obecnie dla naszego Klienta – firmy TOYOTA poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Technika Utrzymania Ruchu - Automatyka

Numer ref. TUR/037/WDO

  • Jelcz - Laskowice

Zadania:

  • Zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń,
  • Realizowanie napraw oraz reagowanie na awarie,
  • Rozwiązywanie problemów zgłoszonych przez obszar produkcyjny związanych z mechaniką i automatyką,
  • Programowanie maszyn i systemów CNC & PLC,
  • Tworzenie planu przeglądów oraz remontów maszyn,

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne: automatyk,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wiedza techniczna oraz praktyczna związana z elektryką, automatyką, sterownikami PLC, obrabiarkami CNC (wiedza z obszaru mechaniki będzie dodatkowym atutem),
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym 12 godzinnym

Oferujemy:

  • Uznane metody pracy (m.in. Kaizen, 5S) i wysokie standardy bezpieczeństwa,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności,
  • Jasna ścieżka kariery oraz możliwość rozwoju,
  • Szkolenia i wsparcie doświadczonych kolegów,
  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny oraz pakiet benefitów pozapłacowych,

Oferta dotyczy pracy stałej.

Tel: +48 734 108 607